Студія меблів і дизайну

Зроблено в Україні


Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Кухня.

Продовжуємо цикл статей про те, чому дизайн інтер'єру – це просто, і Ви можете впоратися з таким завданням. Чому я так думаю? Справа в тому, що Ваше житло - це особисто Ваш простір, в якому жити будете саме ВИ, а значить, як спроектувати її якнайкраще можете знати найкраще саме ВИ. Житло – це те, що є у нас усіх, а не тільки у дизайнерів, отже, всі ми розуміємо, що у житловому просторі має бути кухня, вітальня, спальня, ванна та санвузол.Це звичайно мінімально-необхідний набір, але, так чи інакше, він представлений у будь-якій квартирі чи будинку. І також ми розуміємо, що є кожна з цих зон, як має виглядати і з чого складається. У попередній статті ми розглянули дизайн спальні, сьогодні поговоримо про кухню.интерьер кухни

Дизайн кухні.

Розглянемо детальніше кімнату, яка не тільки присутня в кожному житлі, але є чи не основним ядром побуту людини. Тут багато тонкощів, велика кількість дій у ній відбувається, і кожному має бути місце. Крім функції, як і будь-яке приміщення, вона має бути естетичною! Але зараз йтиметься про функціональне наповнення. Особисто я як дизайнер з багаторічним досвідом знаходжу проект кухні одного з найскладніших завдань. Це приміщення, проектування якого починається з розуміння того, що має бути, і яке воно. Зрозуміло тут є місце приготування, і прийому їжі. Все це варіюється залежно від площі, або від бажання (якщо площа приміщення дозволяє). Наповнення функціоналом меблів впливає на її розміри, а отже, і на інтер'єр.

интерьер кухни минимал
Кухонні меблі.

Сьогодні існує велика різноманітність техніки та обладнання, всі вони мають свої габарити та вимоги щодо встановлення, які необхідно знати при проектуванні.

Але, як би там не було, існує три основні зони:

- зберігання продуктів (холодильник, морозилка, шафи)

- волога зона (миття посуду та продуктів) 

- приготування їжі (варильна поверхня, духова шафа).

Саме у співвідношенні взаємного розміщення цих 3 складових, часто робляться помилки, які, згодом, негативно впливають на зручність, та й на зовнішній вигляд зокрема. Але якщо приділити небагато часу вивченню ергономіки саме цього простору, у Вас не повинно бути проблем. 

Наступне питання – це техніка. Дуже велика кількість найменувань, розмірів і характеристик, які, як би не хотілося, але доведеться вивчити, і вибрати для себе найбільш вдалий варіант. Сучасне бачення меблів - це максимально приховане технічне оснащення, тобто використання вбудованої техніки. Вона трохи дорожча, ніж окремо стоїть, але її позитивний вплив на меблі очевидно.

интерьер кухни

Обідня група.

Це, як правило, стіл та стільці. Найвдаліше розміщення обіднього столу – це, поза сумнівом, посередині простору. Таке розміщення можливе у великих кімнатах і дозволяє обійти стіл і сісти з кожного боку, а також підкреслене вертикальною віссю верхнього освітлення дуже прикрашає інтер'єр кухні. Але в наших квартирах так зробити вдається досить рідко. Тому розміщення відбувається біля однієї зі стін, що є менш зручним та розкішним. Але, якщо Ви постараєтеся, Вам обов'язково вдасться зробити це місце прикрасою. 

Звичайно, це мала частина питань, які необхідно вирішити, працюючи над дизайном кухні, і надалі ми ще зможемо обговорити їх. Але сьогодні можна дійти невтішного висновку: ТАК – це непросто, проте, «не такий страшний вовк, як його малюють». Проектування зможе легко Вам вдасться, якщо присвятити цьому достатньо часу, уваги та зусиль. Це те, що під силу кожному.

Але якщо у Вас немає бажання або будь-якої можливості самостійно розробити інтер'єр, але хочеться отримати гідний і грамотний проект, то звертайтеся до нас. У цьому у нас багаторічний досвід, і ми з радістю застосуємо його у роботі над дизайном для Вас.Читайте також

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Спальня.

Дизайнер про дизайн. Модний дизайн 2019.

Дизайн-проект «Легкий простір»

Читайте також