Студія меблів і дизайну

Зроблено в Україні


Дизайн-проект «Легкий простір»

ЛЕГКИЙ ПРОСТІР – це девіз проекту 3-х кімнатної квартири. Дизайн-проект квартири, площею 120 квадратних метрів, був створений нашими дизайнерами для молодої сім із 3-х осіб. Молода сім'я, з яскравим розумінням своїх бажань, поставила перед нами завдання створити сучасний інтер'єр, що підкреслить широкий і легкий простір. Для досягнення цієї мети було проведено перепланування. І тепер простір, що не має сенсу, додав площі до житлових кімнат. Це дозволило в кожній кімнаті організувати невелику вбиральню, і значно збільшити ванну кімнату. Крім того утворилася якась технічна зона, де розташувалися котел, бойлер, електрощиток, а також господарське приладдя. Звичайно ж, ця зона прихована від очей. Також кожне вікно було збільшено до самої підлоги, що привнесло до кімнат більше світла і відкритості.

Наша дизайн-студія, прислухаючись до бажань клієнта, використовувала світлі відтінки пастельних кольорів у поєднанні з контрастними та яскравими акцентами. Проект створений з точним підбором таких складових: меблі, оздоблювальні матеріали, освітлювальні прилади, кухонна техніка, сантехніка, штори та декор. Комплектація є обов'язковою складовою кожного нашого дизайн-проекту. Також на дизайн інтер'єру цієї квартири сильно впливає різноманітність режимів освітлення. Продумані способи керування освітленням, дозволяє змінювати та експериментувати зі світлом та легко вибирати улюблені варіанти.

21.jpg22.jpg

Головним приміщенням цієї квартири є об'єднана кухня з вітальнею. Дизайн кухні-студії впливає на образне рішення великого простору, плавно переходячи в коридор, а від сюди – до кімнат та приміщень. У цьому просторі дуже вдало розташовується обідня група, а також зона відпочинку для сім. Кухонні меблі спроектовані відповідно до сучасних тенденцій, а також оснащені стильною і функціональною технікою, що вбудовується.

3.jpg

Інтер'єр спальні виконаний у дусі всієї квартири. Дизайнерські меблі, світильники, оздоблювальні матеріали, в грамотному поєднанні та використанні, створюють унікальну кімнату, ніжну і в той же час контрастну, сучасну та затишну.

4.jpg

Дитяча кімната для дівчинки 12-ти років, зажадала вмістити кілька зон, і в такій просторій кімнаті у нас це відмінно вийшло. Дизайн дитячої, за бажанням господині, виконаний у яскравих кольорах у ніжному поєднанні з фоновими світлими та легкими. Тут розмістилися такі зони: зона сну, робоче місце, столик для макіяжу, зона відпочинку та все це в єдиному просторі із яскравим виділенням зон.

5.jpg

Дизайн проект квартири приємний у всіх відносинах: чудова родина, сучасний інтер'єр і у нас все-таки вийшов ЛЕГКИЙ ПРОСТІР. Наша студія дизайну завжди розробляє найякісніші дизайн-проекти і ми пишаємося, коли наші клієнти отримують те, про що мріяли. Як і всі наші проекти, цей ще не закінчений, закінченим ми його вважатимемо, коли ремонт завершиться. А доти ми будемо брати активну участь, супроводжувати і здійснювати постачання оздоблювальних матеріалів, меблів світла і всього що знадобиться.

Читайте також

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Кухня.

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Спальня.

Дизайнер про дизайн. Модний дизайн 2019.

Читайте також