Студія меблів і дизайну

Зроблено в Україні


Дизайнер про дизайн. Модний дизайн 2019.

Продовжуємо цикл статей про те, що дизайнер думає про дизайн. Як ми з'ясували у минулій статті, він оточує нас скрізь. Сьогодні хотілося б обговорити моду 2019. Відразу хотіла б помітити, що це моя особиста, суб'єктивна думка, і, можливо, інші професіонали зі мною погодяться.

Дизайн інтер'єру – це творча сфера діяльності, але, як відомо, ми не робимо, що хочемо. Кожен будинок створений відповідно до бажань та потреб клієнта, де ми застосовуємо кольорову гамму або інші інструменти в якомусь стильовому напрямку. Так само як існують відомі дизайнери одягу, які задають параметри моди, в інтер'єрі також є відомі творчі групи по всьому світу, які, проводячи експерименти, задають нові тенденції. Звичайно, це не означає, що кожне нововведення приживеться і буде реалізовано в проектах.

Давайте розглянемо чому виникають нові напрями, погляди та варіанти вирішення одного й того самого простору. Справа в тому, що міняємось ми, міняємо ритм життя, площі наших квартир у мегаполісах зменшуються, на місце простору приходять нові технології. Велика кількість гаджетів у нашому житті змінюють наші потреби в предметах меблів або інших пристроях. І наш інтер'єр вже давно не сприймається як щось формальне, сіре, загальноприйняте. Вже широко поширилося бажання клієнта досягти самовираження у своїй оселі. Тут звичайно відкриті горизонти для професіонала та розв'язані руки. І така робота надзвичайно цікава.. 

2.jpg

Але повернемося до моди 2019 року. Хотілося б, щоб серед наших клієнтів більшість орієнтувалася в сучасних тенденціях, але це не так. Знахідки провідних новаторів в інтер'єрній промисловості довго щеплюються і освоюються в лавах людей, які з цим не пов'язані. Крім того, справжня МОДА це поняття, яке дивиться в майбутнє, а не миттєва знахідка, яка швидко набирає популярність, за чим слідує перенасичення нею, і в результаті вона настільки набридає, що наступного року ми дивимося на це як на пережиток минулого. Але біда в тому, що модний інтер'єр хоче кожен, адже він не створюється на один рік.3.jpg

Усім відомий факт, що лофт, світлі, сірі, бежеві простори пішли у минуле. У 2019 на нас очікують насичені кольори, смілива еклектика, м'який мінімалізм, і в той же час яскравий максималізм, і екологічні напрямки. Мене як дизайнера, звичайно, тішить постійна зміна «палітри фарб та набору пензликів», але ми створюємо Ваш простір для Вас. І найголовнішою метою для нас є не лише здивувати, а й зробити Вас задоволеними.

5.jpg

У зв'язку з цим, я хочу звернутися до всіх клієнтів та замовників, які працюють з нашою, або якоюсь іншою професійною студією: слухайте та приймайте поради дизайнера, якому ви довіряєте. Так, при створенні вашого нового житла, ви зможете уникнути помилок, і отримати довговічний, якісний сучасний і, звичайно ж, модний інтер'єр.

Читайте також

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Кухня.

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Спальня.

Дизайн-проект «Легкий простір»

Читайте також