Студія меблів і дизайну

Зроблено в Україні


Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Спальня.

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Спальня.

интерьер спальни

Тут – кухня? А тут – ванна? Ну, а тут може стіну перенести? А може двері?… Сумніви та питання виникали, і виникатимуть у щасливих власників нових квартир чи будинків, адже новий інтер'єр хочеться спроектувати ідеальним, враховуючи помилки чи недоліки минулого житла. Не хвилюйтеся, зараз Ви дізнаєтеся, чому дизайн квартири, а також будинку не так вже й складно зробити, навіть можна сказати – ПРОСТО!! Сьогодні ми починаємо цикл статей про те, як створити власний проект, не вдаючись до допомоги професійних дизайнерів! Розглянемо глибше кожну з кімнат і обговоримо, як найкраще оформити її.

интерьер спальной комнаты

Спальня.

Проектувати дизайн спальні не так складно, як здається на перший погляд. Це територія затишку та сну, і у кожного з нас є улюблені поєднання кольорів та матеріалів, які змушують нас відчути спокій та умиротворення. Довіртеся своєму природному відчуттю кольору та простору, і постарайтеся уявити дизайн інтер'єру у всіх фарбах та подробицях. Звичайно, не можна забувати про стиль, адже інтер'єр кімнат цінується тоді, коли виконаний у якомусь напрямку, близькому вам за духом. Тут відіграє важливу роль поєднання текстур, воно має бути м'яким, обволікаючим і привабливим. Якщо займетеся цим питанням – ви обов'язково відкриєте для себе безмежне море матеріалів. Вам сподобається грати з їх поєднанням, і я сподіваюся отримати гідний варіант. Вибір стилю, а також покриття та кольорової гами всіх поверхонь ( стін, підлоги, стелі) – це початок. Одне з найприємніших і абсолютно не складних завдань.

дизайн спальной комнаты

Тепер саме час подумати, як виглядатимуть усі поверхні кімнати. Чи будуть у дизайн-проекті виступи та ніші, чи буде зонування кімнати та яким чином. Зони можуть виділятися різними способами – об'ємними формами, колірними чи текстурними акцентами, а також грою світла. Звичайно, потрібно чітко знати, що саме характерне для того напрямку, що ви обрали. Виходячи з цього, застосовувати прийоми дизайну так, щоб вона подобалася саме Вам.

Наступний етап, який наблизить вас до мрії – висвітлення. На цьому етапі необхідно розуміти, яким чином це відбуватиметься. Це не складно, адже всі ми знаходимося в приміщеннях, в яких вже є світло, і основні моменти відомі всім: на стелі – люстра, на стіні – бра, у нішу – світлодіодне підсвічування. У спальні потрібно передбачити кілька режимів освітлення, залежно від ваших звичок, які збагачуватимуть простір. Подумайте, а як Ви любите?

современная спальня

Коли зовнішній вигляд, форма, функція, матеріали та система освітлення готові – настає останній етап – донести всю цю інформацію до будівельника. В інтернеті можна знайти багато програм для обивателів, які дозволяють примітивним чином зробити візуалізацію. Просто, присвятивши кілька годин чи днів, Ви зможете зобразити бажаний проект. Це буде не дуже правдиво, оскільки інструментів у таких програмах дуже мало, але будівельники зможуть зрозуміти ваш хід думок. Електрику, освітлювальні прилади, розміщення трансформаторів тощо. можна спробувати накреслити вручну або прямо на стінах. Отримавши відповіді на ці запитання, Ви станете справжнім дизайнером своєї спальні, і, швидше за все, отримаєте те, про що мріяли. Як бачите це не такий складний процес! Моя Вам порада: не довіряйте свій інтер'єр будівельникам – отримайте звичайну спальню, спрощену саме так, як зручніше і швидше виконати роботи. Зробіть її самі. А якщо хочете дійсно професійний, грамотний, вишуканий дизайн спальні, звертайтеся до нас, будемо раді допомогти!

Читайте також

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Кухня.

Дизайнер про дизайн. Модний дизайн 2019.

Дизайн-проект «Легкий простір»

Читайте також