Студія меблів і дизайну

Зроблено в Україні


Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Коридор

Коли ми замислюємося над інтер'єром власного житла, в більшості випадків сприймаємо це завдання досить складним, що вимагає високої майстерності, таланту та природного почуття стилю та простору. Як би нам не хотілося, але ці якості є далеко не у всіх, і послуги дизайнера у таких випадках просто потрібні. Але в цьому циклі статей, ми з вами намагаємося з'ясувати, що ж необхідно, щоб розробити проект самостійно, так що б не наробити грубих помилок і радіти отриманому результату.

У попередніх статтях ми поверхнево обговорили спальню і кухні присвятили 2 статті. І зараз спробуємо розібратися у такому невеликому просторі, як коридор.

 Давайте обговоримо для початку таке запитання: чи взагалі варто присвячувати коридору цілу, окрему статтю? Хотілося б зауважити, що він є невід'ємною частиною будь-якого житла, десь він виражений лише як  передпокій, а десь виростає в хол, але так чи інакше – це територія транзиту, нейтральна, яка не належить до жодної з кімнатних зон. Якщо розглядати сучасну квартиру, то тут простори є перетікаючими, а двері невидимі і розташовуються будь-де. Тут коридор – це щось ледве вловиме, але що з ним робити, у будь-якому разі, треба розуміти. Приклад такого рішення є у багатьох наших проектах, наприклад, у цьому. 

Але ми говоритимемо про традиційний коридор, який всі бачили і знають точно, де його межі. В інтер'єрі квартири він грає рівноправну роль з іншими зонами. Як правило, тут формується передпокій зона і має бути забезпечений легкий доступ до інших приміщень. Розглянемо двері докладніше, адже вони також впливають на інтер'єр кімнат.

Двері.

Якщо над вашим проектом працює наш спеціаліст, то Вам переживати нема про що. Адже нам відомо дуже багато варіантів обробки дверей та способів відчинення. Якщо ви вирішуєте ці питання самостійно, то потрібно трішки присвятити цьому час і вибрати для себе найбільш зручний варіант. Так, саме зручний. В першу чергу двері - функціональний елемент, вони повинні бути такого розміру, щоб предмети можна було б внести, при відкриванні вони не повинні стикатися, перегороджувати прохід, або битися об предмети меблів. І наступне питання це їхній зовнішній вигляд, адже потрібно враховувати, що вони двосторонні та  впливають на дизайн кімнат з обох боків. У цьому питанні допомагає різноманітність матеріалів: дерево, фарбування, шпон, плівкове покриття, скло тощо. Також існує можливість при індивідуальному виготовленні використовувати різне фарбування з різних боків. Таким чином модель вибирається одна для всіх приміщень, але фарбування всередині кімнат може відрізнятися, роблячи дизайн інтер'єру більш цільним.

2.jpg

Освітлення.

Ми звикли, що тут немає природного освітлення, тому що вікна сюди не виходять (це часто стосується квартир). Тому при виборі освітлення цей факт необхідно враховувати. Для проникнення природного світла можна використовувати велику кількість скла у дверях. Ну і не забуваємо про штучне освітлення. Так само як і в інших приміщеннях існує велика різноманітність освітлювальних приладів, різних режимів та методів регулювання. Всі ії можна застосовувати, і важливо розуміти, що це транзитні шляхи і видимість має бути гарною.

3.jpg

Порада дизайнераЯкщо Ви самостійно займаєтеся проектуванням квартири, вам слід знати, що всі ваші рішення потрібно дохідливо зрозуміло і не багатозначно донести до електрика, особливо якщо в приміщеннях фігурує декоративне світло.

Дизайн коридору - це не складно, але це приміщення ми бачимо першим, його образ не повинен бути надто насиченим, але повинен пробуджувати інтерес до іншого простору і плавно підводити до його розвитку. Самостійно Ви точно зможете його спроектувати, але якщо ви хочете отримати справді унікальне та грамотне рішення цього та іншого простору, то наші професіонали з задоволенням нададуть вам послуги дизайнера. Тоді за допомогою Вашої уяви, нашої креативної думки, досвіду і знань у нас вийде обов'язково саме те, що потрібно. Ну і звичайно втілити це у житті стане набагато легше з нами.


Читайте також

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Кухня.

Дизайн інтер'єру – ЦЕ ПРОСТО!...? Спальня.

Дизайнер про дизайн. Модний дизайн 2019.

Дизайн-проект «Легкий простір»

Читайте також