СТУДіЯ МЕБЛів і ДИЗАЙНу

Зроблено в Україні

ATMOSFERA

М'яка і світла. Така кухня підійде в інтер'єр легким людям, що надають значення світлу і простору, а також багатству природних текстур.

Завантажити 3D модель (.max)

Мінімалістичне рішення супроводжується насиченими натуральними текстурами каменя і дерева. Девіз цієї моделі - «Розкіш - у простоті». Вона створює затишний настрій і атмосферу спокою. Спосіб відкриття - фрезерована ручка під 45 ° - який дозволяє притримуватися мінімалістичної концепції дизайну кухонних меблів. Матеріалом для корпусу є ДСП EGGER 18мм - високоякісний матеріал австрійського виробництва служить запорукою довговічної служби, і прекрасних естетичних якостей. Стільниця і фартук зі штучного, ізраїльського каменя CEASAR STONE - твердий, холодний, зносостійкий матеріал володіє неймовірно красивими і правдоподобними текстурами натурального каменю, але при цьому з більш високими технічними характеристиками ніж мармур. Така стільниця забезпечить довгострокове, і безтурботне використання, а при необхідності, легко піддається реставрації та поліруванню. Функціональне наповнення - фурнітура BLUM, найбільш високоякісна і надійна, яка не вимагає реклами. Матеріали та комплектуючі можуть змінюватися під чуйним і дбайливим контролем дизайнера, що дозволить виробити меблі здатні на 100% догодити Вашим вимогам.
від від 875$ грн/м.погонний
ATMOSFERA white

ціна вказана в доларах в рекламних цілях. Розрахунок відбувається в гривневому еквіваленті, за курсом актуальним на момент оплати. Кожний виріб прораховується окремо з огляду на обрані матеріали , та фурнітуру, тому ціна Вашої кухні може відрізнятися.

Вам також сподобається