СтудІя меблІВ І дизайнУ

Зроблено в Україні

design

ВСЕ задля того, щоб наш проект Вашої мрії став реальністюHome with Heart

Це девіз, з яким ми прямуємо, працюючи над Вашим інтер'єром. Кожен об'єкт ми розглядаємо, як простір з душею та серцем, яке підказує нам, спрямовує та надихає. І нам залишається грамотно організувати його, вдихнути в нього естетику та якісно втілити у життя.

Ми віримо, що саме таке житло зробить щасливою будь-яку родину.

Вже багато років команда наших дизайнерів, менеджерів із комплектації, оздоблювальників, меблярів створює унікальні інтер'єри у місті Полтава та інших містах України. За цей час ми мали чимало першокласних дизайнів, які ми встигли втілити в життя. Це були не тільки квартири та житлові будинки, а й офіси, кафе, SPA-комплекси та багато іншого.

лена.jpg
настя.jpg

ЦІНИ і ПОСЛУГИ


Ремонт З нами - ЦЕ вИгІдно

Розглянемо на прикладі трикімнатної квартири 85м2. Вартість пакету стандартний на даний момент складає 650грн/м2, сума за дизайн-проект такої квартири = 55250грн

*Ціни в таблиці наведені орієнтовно і в кожному конкретному випадку можуть відрізнятися

В результаті ви не тільки отримуєте дизайн проект безкоштовно, але й заощаджуєте з нами набагато більше!

В ЦЕ Важко повірити, але це правда!

 Це стає можливим тому, що ми не працюємо з іншими фабриками з виробництва меблів, ми і є виробники. Ми не працюємо з салонами за оздоблювальними матеріалами, ми і є такий салон. А також завдяки комплексному підходу, тобто ми не прагнемо заробити на одній позиції максимум, ми заробляємо на багатьох позиціях, але небагато. Таким чином Ви не тільки отримуєте якісний дизайн проект, який дозволяє уникнути переробок, а значить і небажаних витрат, а й повну підтримку в процесі ремонту, своєчасне постачання матеріалів та економію свого дорогоцінного часу.

Портфолио

Современная роскошь
Трехкомнатная квартира студия 110 м2 г. Полтава
Сладкая глазурь
Кондитерская «DONATS» г. Полтава
Серый иней
Трехкомнатная квартира студия 94 м 2
Сияние
Трехкомнатная квартира студия 120 м2 г. Полтава
Французский шик
Трехкомнатная квартира студия 130 м2 г. Полтава
Неоклассик
Двухэтажный дом 240 м2, близ Полтавы